Nech se trénovat online

3. Nech se trénovat online - PostTréninky jsou náročné již od samého počátku. Nejprve se člověk musí přemluvit k tomu, aby se svým tělem něco začal dělat. Když máme správnou motivaci, jde to snáze, ale většinou jsou pro každého z nás začátky nejtěžší.

300x250x4

Než uděláme úplně první kroky, měli bychom se poradit s fitness trenérem. Mnozí z nás však na osobního fitness trenéra, který by naše kroky sledoval přímo v posilovně, nemá dostatečné množství finančních prostředků.

Tento problém se dá však vcelku snadno obejít, a to pomocí internetu. Stále více fitness trenérů si zakládá své vlastní stránky, kde zveřejňují své rady a tipy. Provedou vás nejen začátky vašich tréninků, ale dokonce vás dovedou až k vytouženému cíli – pevné postavě s vyrýsovanými a napumpovanými svaly. V následujících odstavcích se dočtete o tom, co všechno vám může poskytnout online fitness trenér.

Výhody online trenéra

Fitness trenér je člověk, který by vám měl stát za zády a dovést vás k cíli, avšak za svoje služby si nechá pochopitelně i dobře zaplatit. Online trenér je jakýsi virtuální manažer, který pro vás ve skutečnosti udělá to stejné jako ten fyzický. Rozdíl je v postupu práce, osobní fitness trenér vám bude stát za zády a provázet vás celým tréninkem.

Online trenér vám na základě údajů, které vložíte do systému, připraví přesný tréninkový plán, ve kterém budete mít vše pečlivě rozepsané a vám bude stačit jej jen dodržovat. Jednou z informací by mělo být i to, na jaké úrovni v tréninku jste. Pokud jste začátečníci, bude trénink mnohem jednodušší než u pokročilých kulturistů.

Z tréninkového plánu vyčtete, jak často máte cvičit a v jaké intenzitě. Kolik opakování vás čeká a s jakými pomůckami. Cviky jsou do detailu popsány, zároveň najdete i obrázky, které je ilustrují. Tréninky jsou plně přizpůsobeny tomu, co jimi chcete dokázat. Jsou uzpůsobeny jak pro nabytí síly, objemu, ale najdete i takové programy, které vám pomohou s hubnutím. Je tedy jen na vás, co si z nabídky vyberete.

I zdarma můžete dostat kvalitu

Online trénink je přelomový v tom, že bude vést vaše kroky, ale nevyžádá si žádné finance. Vy tak budete mít veškeré informace o postupu tréninku i o tom, jak si právě stojíte. Ptáte se, zda se blížíte ke svému cíli? Na otázku si můžete snadno odpovědět.

Do systému si můžete zaznamenávat veškeré informace o svých krocích, postačí vám, když se budete pravidelně vážit, měřit a své výsledky si zapisovat. Údaje vám pak poslouží ke srovnání výsledků. Porovnat je můžete klidně i se svými kolegy.

Podporu a zkušenosti svých kolegů můžete získat snadno a rychle na fóru. Jedno takové je i součástí systému online trenéra. Kromě fóra dostanete i aplikaci, která vám umožní v reálném čase doplňovat informace o tréninku.

Aplikace má zároveň i podpůrnou a motivační funkci. Možnosti jsou však mnohem větší, určitě objevíte i mnoho dalších funkcí, které vám pomohou. Stačí to jen vyzkoušet.

728x90x2

1

Hrudník Ramena Záda

2

Biceps Předloktí Triceps

3

Lýtka Přední stehna Zadní stehna

4

Břicho Trapézy Zadek