Přečtěte si zajímavé informace o posilování

1. Přečtěte si zajímavé informace o posilování - PostNa internetu můžeme najít mnoho zajímavých blogů a magazínů, které nám mohou o posilování a fitness sportu říci mnohé. Stejně tak můžeme najít mnoho zajímavých publikací v knihovnách či knihkupectvích, některé jsme vám již dokonce představili. Ještě jsme se však nezmínili o tom, jaké poklady můžeme najít na stáncích s tiskem, případně v internetových obchodech s elektronickými časopisy. I zde si totiž můžeme přečíst mnoho zajímavého a najít spoustu rad a tipů, které by nám mohly pomoci na naší cestě za vysněným cílem.

300x250x4

Ukážeme vám správnou cestu

Největším problémem, před kterým každý z nás stojí, když začínáme, je strach z nepoznaného. Než se tedy rozhodneme pro to, že poprvé navštívíme posilovnu a začneme se svým tělem něco dělat, měli bychom si o sportu fitness něco málo zjistit. Co vůbec ten sport obnáší, co mu budeme muset obětovat?

Jakým způsobem při trénincích postupovat? Otázek, které se nám honí hlavou, a to nejen v začátcích, je opravdu nepřeberné množství. Měli bychom si ale uvědomit, že na to nejsme sami a že tu kolem nás jsou lidé, kteří nám ochotně a s radostí pomohou. Kromě lidí tu jsou ale i různá média, která naše otázky zodpoví, a to bez nutné osobní interakce s dotyčným člověkem.

Rady a tipy nám mohou být poskytnuty i prostřednictvím časopisových stránek. Dokonce vám magazíny o posilování mohou ukázat i onu správnou cestu, po níž byste se měli vydat, abyste dosáhli toho, po čem tolik toužíte. Některé magazíny vás dokonce namotivují k lepším výsledkům. Pojďme si některé aspoň trošku představit a přiblížit jejich náplň.

Svět kulturistiky

Tento časopis je věnován všem, kteří se zajímají o kulturistiku a posilování. Všem, kteří si chtějí vybudovat pevné a svalnaté tělo, jež vám budou závidět všichni z vašeho okolí. Každý měsíc tak budete v ruce držet nové vydání, které vám prozradí nové převratné techniky v posilování, jež prověřili známí nejen čeští, ale i světoví kulturisté. Pokud vás lákají doplňky stravy a suplementy podporující růst svalové hmoty, dozvíte se tu vše o jejich správném užívání, složení a pochopitelně i účinnosti, protože nechybí různé testy a srovnání.

Pro každého sportovce je velice důležitá motivace, již nejčastěji hledáme ve známých osobnostech z daného odvětví. Většinou nás zajímá, jak se daný kulturista dostal na vrchol, co pro to všechno dělal a další podobné věci. Redaktoři časopisu dělají každý měsíc rozhovor s hvězdami sportovní kulturistiky a na stránkách svého magazínu vám jej zprostředkují.

Pokud máte vy osobně nějaký dotaz týkající se posilování, nemusíte se bát a můžete využít čtenářskou poradnu. Odborníci na vaše dotazy s radostí odpoví a vy se tak dozvíte to, co byste se od svých kolegů v posilovně asi nikdy nedozvěděli. Tento český magazín se směle vyrovná časopisům zahraničním.

Musscle & Fitness ČR

Další zajímavý časopis, tentokrát s celosvětovým jménem. Od svého vzniku si v České republice, ale i na Slovensku našel řadu svých věrných čtenářů. Tento magazín je zajímavý zejména tím, že není nijak genderově vymezen, a proto si v něm najdou to svoje jak muži, tak i ženy. Nezaměřuje se jen na posilování, ale zabývá se sporty celkově.

V časopise si můžete přečíst celou řadu studií, které jsou založené na výsledcích vědeckých prací, máte tak jistotu, že nečtete žádné smyšlenky. Dostanete komplexní návod, jak postupovat při tréninku, jak se stravovat, jaké živiny vašemu tělu dodat, aby dělalo přesně to, co chcete a spousty dalších. I s tímto časopisem se na stáncích setkáte každý měsíc.

728x90x2

1

Hrudník Ramena Záda

2

Biceps Předloktí Triceps

3

Lýtka Přední stehna Zadní stehna

4

Břicho Trapézy Zadek