S poctivostí nejdál dojdeš

Tento fakt je platný nejen v běžném životě, ale také v oblasti fitness a posilování. Mnozí z nás uvažují o tom, jak efektivně, ale zároveň za vcelku rychlou dobu nabrat svalovou hmotu bez toho, aniž by se museli namáhat.

300x250x4

Pokud i vy k takovýmto jedincům patříte, vězte, že rozhodně nemáte vyhráno, protože se ochudíte o spoustu zajímavých zážitků, přátel, ale i o velkou dávku radosti a dobrého pocitu z odvedené práce.

Makej a nebreč!

Toužíte po krásné vypracované postavě, jež bude bohatá na pevné svaly? Jedinou možnou cestou, při níž dosáhnete svého vysněného cíle, je tvrdá dřina na posilovacích strojích a trenažérech, případně v domácím prostředí s mnohými alternativami posilovacích pomocníků. Je to sice tvrdá dřina, ale když se do ní pustíte pořádně po hlavě, jistě dosáhnete toho, co chcete.

Často se stává, že po několika dnech, kdy nevnímáme téměř žádné výsledky, se chceme vzdát. Nicméně důležité je, abychom si včas uvědomili, že z boje utíkají jen slaboši. My přeci žádní slaboši nejsme a všem výzvám se rádi postavíme čelem a se vztyčenou hlavou. Na mysli musíme neustále mít, že všechno máme zavřené v hlavě.

Pokud si budeme myslet, že jsme si zakousli velkého sousta a nemáme šanci vytyčených met dosáhnout, naše tělo tuto myšlenku vezme za svou a veškeré naše snažení vyjde vniveč. Jediné co, tak maximálně budeme vynakládat síly na to, čemu nevěříme, což není dobře.

Nejčastější chybou je, že již v samém počátku, kdy se rozhodujeme, co se svým tělem a organismem vůbec chceme udělat, začneme o sobě a svých schopnostech pochybovat. Ne, tak by to rozhodně nemělo být. Musíme se odhodlat a začít.

Čím dříve, tím lépe. Pokud nám nejde dojít k vytoužené metě, rozhodně bychom neměli ztrácet naději a měli bychom se pokoušet po cestě pokračovat do té doby, dokud nedojdeme do cíle. V případě toho, že svaly nenabíráme a nejsme si vědomi toho, že bychom dělali nějakou chybu, zapojíme odborníka, který nám poradí a pomůže.

Vykašli se na nelegální pomocníky

Ano, takovýchto „pomocníků“ je na trhu s léčivy a fitness výživou velké množství. Pokud ale chceme mít čisté svědomí a pyšnit se objemnými svaly, měli bychom tohoto cíle dosáhnout sami a bez pomoci nelegálních látek.

Anabolika jsou na jednu stranu nelegální a na stranu druhou mohou být zdravotně závadná. Jedná se o jakousi drogu, jež ovlivňuje nejen přirozenou kompozici a funkci celého těla, ale také si na ni velice rychle kulturisté zvykají a vytvářejí si závislost.

Jak je zřejmé, nedočkavost se bohužel nevyplácí. Pokud jste se snažili přibrat svalovou hmotu i přesto, že vaše tělo nemělo dostatek energie ani času na odpočinek, jenž je tak důležitý.

Takovéto pomocníky raději ve své hlavě uložte někam hodně hluboko do mysli a rozhodně si nešlapejte po štěstí. Anabolické steroidy vám toho můžou sice malé množství dát, ale nebude to nic převratného, spíše vám však mnoho vezmou.

728x90x2

1

Hrudník Ramena Záda

2

Biceps Předloktí Triceps

3

Lýtka Přední stehna Zadní stehna

4

Břicho Trapézy Zadek